Миньор (Раднево) спря Асеновец с 4:0

Отборът на Миньор (Раднево) разби с 4:0 Асеновец в мач от 9-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Живко Иробалиев и Живко Калчев надиграха категорично гостите, които бяха в серия от четири поредни победи в първенството. Още до 30-ата минута Миньор водеше с 3:0. Капитанът Кирчо Крумов, Бъкърджиев и Николаев бяха точни за домакините. След почивката играчите на Миньор намалиха оборотите, но въпреки това стигнаха до нов гол, който бе дело на Марио Димитров.

Така Миньор записа шести успех през този сезон в шампионата, като има актив от 18 точки. Клубът от Раднево е на четвърто място, докато Асеновец остана на десето място с 12 точки, прекъсвайки положителната си серия.