Талант на Челси с блестящ гол срещу Атлетико в младежката ШЛ (видео)

Отборът на Челси нанесе поражение на Атлетико Мадрид и в младежката Шампионската лига. Лондончани спечелиха с 3:1 гостуването си на "дюшекчиите", като крайният резултат бе оформен още преди да измине и половин час от началото на двубоя. Последният гол в мача бе и най-впечатляващият. Негов автор стана Джейкъб Мадокс, който в 28-ата минута пое топката в централния кръг, напредна в половината на домакините и след блестяща солова акция опъна с мощен шут мрежата зад стража на мадридчани.

Вчера представителният тим на Челси превзе новия стадион на Атлетико "Wanda Metropolitano" след победа с 2:1 с решаващ гол на Миши Батшуай в 94-ата минута.