Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Пирин ГД падна от Септември у дома, отново изгониха Румил Жотев

Отборът на Пирин Гоце Делчев загуби у дома от Септември Симитли с 1:2 в среща от 8-ия кръг на Югозападната трета лига. Домакините обаче имаха много претенции към главния съдия Георги Николов. Той е бивш футболист на Беласица и Марек.

И те са най-вече за попадението на родения Борислав Хазуров в 4-тата минута на добавеното време от 3 минутното продължение. А попадението на всичко отгоре бе и от засада. Любопитен факт е че наставникът на домакините Румил Жотев бе изгонен за протест при първия гол на Септември. Той е начело на отбора от три мача насам и в два от тях е гонен от реферите.

Даниел Гогов вкара за Септември след час игра. Според домакините от несъществуващ фаул, а Жотев бе изгонен за реакцията си. Илия Длагонски вкара изравнителен гол за домакините 4-ри минути преди края от фаул. За него това бе и първо попадение бе и първо с фланелката на неврокопчани. За да дойде драмата в добавеното време...