Шоу на Бока в дома на Велес (видео)

Шампионът на Аржентина Бока Хуниорс изнесе истинско представление в дома на Велес Сарсфийлд в мач от 4-ия кръга на аржентинската "Суперлига". Играчите на Гилермо Скелото разбиха с 4:0 своя противник, като продължиха победната си серия в първенството.

Голмайсторът на шампионата и отбора Дарио Бенедето отбеляза дежурните си две попадения. Деветката даде аванс на Бока в 15-ата минута, когато засече на празна врата подаване на Фабра. През втората част удвои с красиво изпълнение. Голаджията този път отбеляза с пета в 51-ата минута, като вече има пет попадения през този сезон.

Малко по-късно Бенедето центрира към Кардона, но защитникът на домакините Домингес си отбеляза автогол, опитвайки се да пресече подаването. Хубав пробив на Фабра в 86-ата минута завърши с четвърти гол за шампионите.

Така Бока във втори пореден мач отбелязва четири гола, като продължава да няма грешка в първенство, където е лидер с 12 точки. Първата загуба на Велес остави тима на седмо място със седем точки.