Ботев (Пловдив) стигна до финал за Купата пред 19000 на "Колежа" - отзивите на живо след успеха над ЦСКА - София с 2:0

Чочев и Палермо свалиха Перуджа от върха

Националът Ивайло Чочев и неговият Палермо постигнаха важна победа в междинния 5-и кръг в Серия “Б”. Тимът от Сицилия надви с 1:0 досегашния лидер Перуджа, а българинът игра до 69-ата минута, когато отстъпи мястото си на Мато Яяло. Преди това бившият футболист на ЦСКА получи жълт картон в края на първото полувреме.

Победата на домакините донесе Илия Несторовски. Македонецът се разписа от спорна дузпа в 81-ата минута. По този начин Палермо нанесе първа загуба на Перуджа, а в същото време сицилианци са един от трите тима, които все още нямат поражение през сезона.

В класирането вече води Фрозиноне с 13 точки, пред Емполи с 11. Палермо е на 5-о място с 9 точки.

ПАЛЕРМО - ПЕРУДЖА 1:0
1:0 И. Несторовски (81) д.