Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Хъдърсфийлд допусна първи гол у дома, но отново не загуби (видео)

Новакът в Премиър лийг Хъдърсфийлд продължава със силното си представяне като домакин. "Териерите" записаха равенство - 1:1, с Лестър, като това бе първият гол, който допускат на свой терен от началото на сезона. Лоран Депоатр откри резултата в самото начало на втората част. Само четири минути след това обаче Джейми Варди изравни от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Анди Кинг. Това бе 15-и гол за нападателя на "лисиците" от 18 мача в Премиър лийг за него под ръководството на Крейг Шекспир.

Скоро след изравнителното попадение Качунга прати топката във вратата на Шмайхел, но попадението бе отменено заради засада.

Отборът на Дейвид Вагнер остава непобеден у дома от началото на сезона в Премиър лийг. "Териерите" имат актив от осем точки. Лестър е с едва четири пункта.