Севиля си позабавлява с Ейбар (видео)

Тимът на Севиля постигна очаквана домакинска победа над Ейбар и събра 7 точки след първите три кръга в Примера дивисион. Този път отборът спечели с 3:0 след изявено превъзходство на терена.

След около четвърт час игра Висам Бен Йедер уцели гредата на вратата на съперника, а след това съотборниците му направиха още няколко пропуска, при което почивката дойде без промяна в резултата.

Веднага след подновяването на играта обаче Гансо засече отлично подаване на Нолито и Севиля поведе с 1:0. В 76-ата Бен Йедер все пак намери пътя към мрежата - 2:0, с което Ейбар беше пречупен окончателно. В добавеното време Нолито се разписа с лекота за крайното 3:0

Отборът от Андалусия продължава без поражение, докато за днешния съперник това е втора загуба.