Хановер не се даде на Волфсбург и се залепи за върха

Тимът на Хановер 96 измъкна равенство 1:1 при гостуването си на Волфсбург в среща от третия кръг на Бундеслигата. Срещата на "Фолксваген Арена" предложи добър футбол за германските стандарти, но завърши без победител. "Престрелката" на игрището се случи след почивката.

Първо Даниел Дидави откри отблизо резултата в 52-ата минута със своя първи гол през сезона. Атакуващият халф заигра при "вълците" през миналата година, когато пристигна от Щутгарт. В 75-ата минута Мартин Харник изравни и донесе точката на гостите от Хановер.

С равенството днес отборът на Андре Брайтенрайтер събира седем точки, колкото има и водачът Борусия (Дортмунд). Колосът на германския футбол Байерн (Мюнхен) обаче е с мач по-малко и при победа над Хофенхайм ще излезе еднолично на върха.