Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II

Илия Димитров отново герой за "железничарите"

Младежкият национал на България Илия Димитров отново се превърна в герой за Локомотив (София). Нападателят вкара и двата гола за победата с 2:0 срещу бившия му тим Нефтохимик (Бургас) на стадион "Локомотив" в "Надежда".

Юношата на Левски бе точен в 42-ата минута, след като навърза цялата защита на гостите, а след това и стража Димитър Николов, преди да се разпише и да обере овациите на публиката. Малко преди края, в 86-ата минута, Димитров вкара и втори гол, като вече има четири попадения през този сезон за "железничарите". Интересното е, че с предните си две попадения за сезона Димитров донесе победите над Ботев (Враца) с 1:0 в "Надежда" и с 2:1 над Оборище (Панагюрище) на "Орчо Войвода”.

Локомотив (София) - Нефтохимик Няколко минути преди първото попадение на нападателя, Николай Цветков изпусна дузпа. Това се случи в 36-ата минута, когато вратарят Димитър Николов спаси.

Локомотив (София) - Нефтохимик Успехът бе пети за този сезон за тима на Младен Додич, като "червено-черните" се изкачиха на първото място, което делят с Царско село. Двата тима имат по 15 точки.