Очаквайте: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Септември вкара пет на Локомотив (София)

Отборът на Септември (София) се наложи с убедителното 5:2 над Локомотив (София) в контрола, играна на базата в Драгалевци.

Новакът в Първа лига излезе напред в резултата още в 3-ата минута, когато точен бе Мартин Тошев. 15 по-късно отново той удвои. В 31-ата минута "железничарите" стигнаха до гол след точно изпълнена дузпа от Николай Цветков. В самия край на първото полувреме бразилецът Жеан Патрик покачи на 3:1. Младият играч бе на проби в отбора на Левски преди около месец, но треньорът на "сините" Делио Роси го освободи след поражението на тима от Сливнишки герой.

След час игра Антони Иванов направи 4:1 в полза на Септември, а в 77-ата минута отново Патрик вкара втория си гол в мача. Крайният резултат бе оформен от Александър Александров, който се разписа от дузпа.