Локо (Пловдив) разби Оборище в контрола

Локомотив удари Оборище с 3:0 в контрола на "Лаута". Спарингът преминава пред погледа на клубните легенди Христо Бонев и Георги Василев, там е и новият директор Кузман Маринков. Димо Бакалов с глава вкара за Локомотив в 12-ата минута на срещата.

Оборище стигна до първата си възможност за гол в 36-ата минута, но нападателят им пропусна от чиста позиция.

Велковски удвоява резултата за черно-белите с попадение в 41-ата минута. той засече с глава центриране на Димо Бакалов.

Начало на второто полувреме. В състава на Локомотив Марчев е заменил Бакалов, Приват Нгуесан е на мястото на Дани Кики, в игра е и Пламен Крумов.

Две смени в състава на Локо в 60-ата минута. На мястото на дебютанта Алесандро Хожабърпур в играе а Пашов, а Влековски отстъпи мястото си на Ванчо Траянов.

В 78-ата миунта Нгуесан пробва хубав пас към Райков, но дойде малко по-дълъг и влатарят улови. Въпреки това, Приват получи аплодисменти от близо 200-те фенове на "Лаута". Малко по-късно той пропусна от чиста позиция.

120 секунди по късно играчите на Оборище изтърваха шанс да се върнат в мача. Топката се разходи по голлинията, но нямаше кой да я засече.

Веселин Марчев с глава се пробва да вкара, но прати топката право в ръцете на вратаря с 88-ата минута.

Уникален рейд на Веселин Марчев и с разкошен удар офирми класиката в контролата - 3:0 за Локо. Секунди преди края.