ЦСКА 1948 аут от турнира за Купата на България

ЦСКА 1948 отпадна от турнира за Купата на България след драматично изпълнение на дузпи. "Червените" загубиха от Хебър (Пазарджик) с 9:10. В редовното време срещата завърши наравно 1:1.

Домакините от Пазарджик, които са лидери в Югозападната Трета лига, откриха резултата чрез Георги Георгиев в 14-та минута, а изравнителното попадение за гостите бе дело на Кирил Котев в 21-та минута.

До края на 90-те минути двата отбора не си отбелязаха попадение и се премина директно към изпълнение на дузпи. Футболистите на Хебър и ЦСКА 1948 не сбъркаха нито веднъж при първите първите пет дузпи. Домакините пропуснаха шестата, а Кирил Котев получи възможност да изпрати червените в следващия кръг на надпреварата, но и той не успя да вкара. После играчите на Хебър реализираха още четири пъти, а червените пропуснаха десетата дузпа и се сбогуваха с турнира.