Гонзо скочи на съдиите: Или нямат качества, или бъркат по други причини

Старши треньорът на Черно море Георги Иванов обвини реферите за поражението на Септември (София) с 1:4. Според Гонзо страничният съдия Николай Христов от Бургас е вдигнал на два пъти флага при голове на "моряците" или заради слаби качества, или заради "други причини".

"Първото полувреме играхме слабо, бъркахме топката в средата на терена, получихме гол след наша грешка. Съдиите ни отмениха два чисти гола - това влияе. Резултатът можеше да бъде коренно различен, ако съдиите бяха обективни. Щом вдигнеш две засади, които ги няма - или е заради липса на качество, или заради други причини. Не знам какви са те. Явно не можеш да си съдия. Като отмениш два гола на един отбор, очевидно влияеш на резултата.

Допуснахме грешки и ние. Подготовката за мача премине добре и смятах, че отборът ще изиграе мача по различен начин. Нямам идея защо стана така. Може би грешката в петата минута ни повлия, но пък това беше още в петата минута, оставаха още 85. Накрая направихме всичко възможно да не загубим. След като изгониха Хасани, нашият отбор се опита да се върне мача. Пропуските на Кузма повлияха. Нямаме в паузата контролна среща, защото имаме много национали: 8 човека ги няма от отбора, а юношите имат мач в събота. Нови попълнения? Ще видим. На кои позиции? Ха, на всички", довери легендарният нападател след мача.