ПСВ победи с исторически гол (видео)

Отборът на ПСВ Айндховен записа лесен успех в Холандия. Футболистите на Филип Коку победиха с 2:0 Рода в мач от третия кръг на Ередивизи. “Филипсите” взеха трите точки с исторически гол. Най-големият мексикански талант Хирвинг Лозано отбеляза втория гол, а той се превърна в първия играч в историята на клуба, който при първите си три мача за клуба, вкарва във всеки един от сблъсъците.

Самата среща започна страхотно за домакините, като още в 9-ата минута Юрген Локадия заби първия си гол за сезона, след като получи прекрасна асистенция от Ван Хинкел. В 24-ата минута дойде и мигът на Лозано. Талантът се озова на точното място, след като Локадия шутира, а топката бе отбита от стража, за да може мексиканският футболист да забие историческия гол.