Манолев: Ние да не сме Реал Мадрид (видео)

Халфът на ЦСКА-София Станислав Манолев обяви след победата с 3:0 над Берое, че тя е можела да дойде далеч по-лесно, ако червените са вкарали трите си положения през първата част.

“Получи се хубав мач, играеше се атака за атака през второто полувреме. През първото полувреме реализирахме гол, а след почивката излязохме по-компактни и вкарахме още два. Не може да има подценяване. Берое искаше да играе, пресираше ни и ни затрудни. Ние да не сме Реал Мадрид”, отговори Манолев дали той и съотборниците му са подценили заралии.

“Трудно беше, но имахме три голови възможности през първото полувреме. Ако се ги бяхме вкарали, какво му е трудното? Няма всеки път отборите да ни чакат пред тяхното наказателно поле. Видя се, че сме по-класният тим и победихме. Берое е класен отбор, с млад треньор, който е много амбициран и излязоха да пресират.

Борим се всеки мач, за да се противопоставим на Лудогорец. Играем мач за мач и накрая на сезона ще видим какво ще стане”, допълни Манолев.

снимка: Иван Йочев, Sportal.bg