Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Надал разочарован в Синсинати, но мотивиран за US Open

Рафаел Надал очаквано не бе никак доволен от представянето си в четвъртфиналния сблъсък с Ник Кирьос на тенис турнира от сериите “Мастърс” в Синсинати. Матадора отстъпи с 2:6, 5:7 и призна след мача, че е могъл да направи много неща на корта далеч по-добре.

“Ник е страхотен играч, но аз играх много зле, това беше очевидно. Започнах мача добре и после направих много слаб гейм във втория сет, когато ме проби. После имах късмет и направих някои добри точки, той сбърка няколко пъти и се върнах в мача, но после отново изиграх ужасяващ гейм. Така че мачът е слаб за мен и поздравленията са за Ник. Тук никога не ми върви, не знам, не се чувствам добре. Влажността е голяма, не ми харесват тези топки… Само през 2013 спечелих титлата, през останалото време винаги ми е било тежко тук. US Open e нещо съвсем различно и след кратка почивка ще започна отново тренировките, ще направя най-добрата възможна подготовка и ще бъда възможно в най-добро състояние за Ню Йорк”, каза Надал.