Димов и Маниса започнаха сезона в Турция с тежка загуба като гост

Юношата на Черно море Даниел Димов и неговият Манисаспор започнаха с тежка загуба новия сезон в 1. Лига на Турция. Българският защитник, който продължи по-рано това лято своя договор с клуба за още две години, започна като титуляр и престоя през всичките 90 минути на терена при поражението с 1:4 като гост на Ризеспор. Срещата започна повече от кошмарно за Димов и съотборниците му, след като още до 6-ата минута домакините имаха аванс от два гола след попадения на Чек и Чаглаян. В 32-ата Мейе върна един гол за Маниса след ефектна добавка след пропуск от бялата точка, но само шест по-късно Атиемвен си отбеляза автогол и възстанови аванса на Ризеспор от два гола. Крайното 4:1 оформи Чек в 61-ата минута.