Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Севиля надигра Рома на “Рамон Санчес Писхуан”

Отборът на Севиля постигна победа с 2:1 над Рома в последната си проверка преди новия сезон в Примера дивисион. И трите попадения на “Рамон Санчес Писхуан” паднаха през второто полувреме, като два от тях дори бяха буквално в последните минути на двубоя.

Севиля поведе в 73-ата минута, когато Нолито пусна пас на скорост са Серхио Ескудеро в наказателното поле, а защитникът успя да чукне топката във вратата за 1:0.

В 90-ата минута домакините удвоиха преднината си, като този път Нолито бе в прегръдките на съотборниците си. Той нахлу необезпокояван в наказателното поле отляво и с мощен удар промуши топката в мрежата.

Рома все пак успя да направи поражението си по-почетно. В добавеното време на мача Един Джеко напредна през центъра и с изстрел по земя вкара за крайното 2:1.