Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Милан загуби от Бетис в контрола

Милан загуби с 1:2 от испанския Бетис в контрола, която се изигра в Катания. Двубоят беше първи за новото попълнение Леонардо Бонучи с капитанската лента на “росонерите”. Той започна от първата минута, както и друго от летните попълнения Хакан Чалханоолу.

В 12-ата минута “росонерите” вкараха гол чрез Андре Силва, но попадението беше отменено след консултация със системата за видео асистент на рефера VAR. До почивката двата тима не си отбелязаха гол и всичко се реши след паузата. В 67-ата минута Фабиан Руис от гостите откри резултата с удар от 20 метра. В 75-ата минута Милан изравни от дузпа, изпълнена от Андре Силва.

Треньорът на Бетис реагира прекалено остро на отсъждането и беше изгонен на трибуните. В 87-ата минута ветеранът Хоакин стреля коварно в долния ъгъл на далечната греда от фаул, но стражът на Милан през второто полувреме Антонио Донарума майсторски спаси с една ръка.

От Бетис отново поискаха намесата на VAR, която показа, че е имало игра с ръка на футболист на Милан и реферът отсъди дузпа в полза на испанския тим. Зад топката застана Тони Санабрия, който донесе победата на Бетис. “Приятелската” среща завърши с девет жълти картона, което е доста нетипично за среща от такъв характер.