Венци Христов не игра при историческа победа на СКА (видео)

Новакът в руската Премиер Лига СКА-Хабаровкс постигна първа победа в елита, след като надделя с 2:0 над Анжи на стадион "Ленин" в първи мач от петия кръг на шампионата. Преди това "армейците" бяха записали четири поредни загуби. Всичко в този двубой се реши след почивката. Мирослав Маркович откри резултата в 69-ата минута, вкарвайки историческия първи гол за СКА в елита. Резервата Николай Калинский сложи точка на спора в добавеното време. Загубата беше четвърта за Анжи от пет изиграни мача.

Българският нападател Венцислав Христов, който подписа едногодишен договор със СКА преди три дни, бе на скамейката на домакините, но така и не получи шанс да дебютира днес.