Дузпа в 93-ата минута спаси Лудогорец 2

Отборът на Лудогорец 2 се спаси от загуба в последната секунда срещу Черноморец (Балчик) на стадион "Гнездо на орли". Двата тима завършиха 2:2 в мач от третия кръг на Втора лига, след като гостите имаха преднина от две попадения до 60-ата минута. Александър Попов в 12-ата минута и Раиф Мурадов в 52-ата минута бяха точни за новаците в първенството. Попаденията бяха първи за тях под ръководството на Георги Иванов-Геша във Втора лига.

Юношеският национал Светослав Ковачев намали в 60-ата минута. Попадението му е второ от два мача през този сезон, а третата минута на продължението Томас Цвятков бе точен от дузпа. 20-годишният футболист се разписва във втори пореден мач.
Равенството е първо Лудогорец и Черноморец, като двата тима имат по четири точки в класирането.

ЛУДОГОРЕЦ 2 - ЧЕРНОМОРЕЦ (Балчик) 2:2

0:1 Попов (12)
0:2 Мурадов (52)
1:2 Ковачев (60)
2:2 Цвятков (90+3, дузпа)