Сент Етиен съкруши Ница с ранен гол

Отборът на Сент Етиен победи с 1:0 Ница на старта на новия сезон в Лига 1. Единственото попадение бе дело на Джонатан Бамба в началото на мача. В четвъртата минута от срещата крилото завърши на празна врата многоходова комбинация и пас на Усама Танан. Бронзовите медалисти от миналия шампионат Ница изглеждаха доста изморени след битките с Аякс в Шампионската лига и не намериха верния път към изравняването. Най-близо до гола бе капитанът Данте, но ударът му с глава мина над вратата. По този начин новият наставник на “зелените” Оскар Гарсия се поздрави с положителен старт на кариерата си на “Жофора Гишар”.