Юношите на ЦСКА-София биха Пирин пред погледа на Ангел Стойков

Юношите на Пирин (Благоевград) до 19 години загубиха с 0:1 от връстниците си от ЦСКА-София в последната си контрола от лагера в Банско. Проверката се игра на новите терени на "Евима футбол" край курортния град, а лагерът и на двете школи е финансиран от ММС.

Единственият и победен гол в мача реализира Емануил Личев през първото полувреме от дузпа. След почивката юношите на ЦСКА-София удариха и две греди. За Пирин играха и някои юноши, които тренират с мъжкия отбор, но няма да бъдат в групата за петъчния мач с Черно Море. Преди това на лагера в Банско орлетата на Васил Петров победиха с 1:0 Локомотив Горна Оряховица и загубиха с 1:3 ат Берое.

Срещата изгледа и националният селекционер на юношеският национален отбор в тази възраст Ангел Стойков, както и треньорите на Ботев Пловдив и Дунав Русе.