Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Младен Додич: Труден мач за всички

Наставникът на Локомотив (София) Младен Додич бе много щастлив от постигнатия успех срещу директния конкурент за влизане в Първа лига ФК Царско село. Столичните “железничари” победиха своя опонент с 2:1, въпреки че играха с човек по-малко близо 30 минути в доста изнервен мач за двата отбора.

“Всяка една победа е важна. Отборът на Царско село беше директен конкурент и беше домакин. През първото полувреме бяха по-сили от нас и имаха повече шансове. Съдията взе важни решения. Важният момент в двубоя бе вторият жълт картон на Здравко Димитров. Футболистите показаха характер и спечелиха важни три точки. Второто полувреме показахме характер и вкарахме два гола. Заслужено спечелихме трите точки. Това е само една крачка. Трябва да направим още две. Беше труден мач за всички. И за домакина, и за нас, и за съдиите. Искаме да даваме 100% във всеки един мач’’, коментира Додич.

СНИМКА: Марин Маринов, Sportal.bg