Сериозен удар по ЦСКА-София: Каранга напусна терена със сълзи на очите (видео)

Отборът на ЦСКА-София понесе сериозен удар още през първото полувреме на мача с Левски за Купата на България. При резултат 1:0 в полза на "сините" Хали Тиам влезе изключително грубо в краката на Фернандо Каранга и напълно заслужено получи директен червен картон.
Левски - ЦСКА-София - Купа на България@@@
Каранга падна на земята и заплака от болка. Бразилецът все пак стисна зъби и продължи играта. Няколко минути по-късно той се опита да отправи удар, но се хвана за крака и поиска смяна. Все още не е ясно каква е контузията на тарана на “червените”. Снощи Каранга загуби майката си, но въпреки това излезе на терена за мача с Левски.