Прохазка за новия договор: Не съм се виждал отдавна с шефовете на клуба

Футболистът на Левски Роман Прохазка, който днес се отличи с гол и асистенция при победата на “сините” с 2:0 над Верея, заяви, че още не е продължил договора си с клуба. Състезетелят даде да се разбере, че се чувства най-добре на терена като вътрешен халф.

Левски - Верея@@@

“Днес изиграхме добър мач. Имахме доста положения. Още през първото полувреме трябваше да вкараме три гола. Надавям се в следващия двубой да си реализираме положенията. Накрая се отпуснахме, но не трябваше да го правим. Футболът се играе 90 минути. Ако Верея ни вкара един гол, ще стане неприятно. Доволен съм, че играх в центъра на терена. Като вътрешен халф се чувствам най-добре. Там съм най-полезен. Ще се подготвим много сериозно за мача за Купата на България. Надявам се да играем на финал. Още не съм продължил договора си с Левски. Отдавна не съм се виждал с шефовете на клуба и нямам представа какво става”, заяви сърцатият футболист.