Антон Недялков с цял мач при победа на ФК Далас

Бившият защитник на Литекс и ЦСКА-София Антон Недялков игра цял мач при победата на ФК Далас с 1:0 срещу Ню Ингланд в мач от американската Мейджър сокър лига (МЛС). С това отборът на българина зае пето място в Западната конференция и 11-о в общото класиране.

Джакори Хейс вкара първия си гол в лигата, след като засече центриране на Роланд Лама в 76-та минута. По този начин ФК Далас остана едва вторият отбор без загуба през редовния сезон, а другият е лидерът в генералното класиране Ню Йорк Сити ФК.

Златан Ибрахимович вкара гол в първия си мач като титуляр, а Лос Анджелис победи с 1:0 Чикаго. Шведският нападател се разписа с глава след центриране на Ашли Коул в добавеното време на първата част. Галакси е втори на запад и седми в сборното класиране.