Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

ЦСКА 1948 отново громи като домакин (видео+галерия)

ЦСКА 1948 разгроми с 5:0 Пирин (Гоце Делчев) в отложен мач от 22-ия кръг на Югозападната Трета лига. С хеттрик се отличи Петко Петков, а по едно попадение добавиха Йоан Маринов и Андон Гушеров.

Йоан Маринов откри резултата още в осмата минута. Това стана не и без помощта на стража на гостите Карденас, който позволи топката да тупне и да го прехвърли, а юношата на ЦСКА само това чакаше и вкара в празната врата.

ЦСКА 1948 - Пирин ГД@@@

До края на първата част футболистите на Валентин Илиев имаха още няколко възможности за гол, но на два пъти Андон Гущеров не успя да реализира от удобни позиции.

Логичното, предвид показаното на терена, се случи в 47-ата минута, когато ЦСКА 1948 вкара втори гол. Гушеров намери Йоан Маринов по дясното крило, който центрира отлично по земя към Петко Петков и резервата на червените вкара от 5-6 метра само две минути след появяването си в игра. В 50-ата минута Петков направи 3:0 с премерен удар по тревата от границата на наказателното поле. От горе-долу същата позиция Гущеров направи 4:0 в 61-ата минута. В самия край Петко Петков оформи своя хеттрик с хубав нисък изстрел от 15-ина метра - 5:0 и нова крачка на "червените" към Втора лига.

ЦСКА 1948 - ПИРИН (ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ) 5:0