Aлекс Колев донесе точка на Сандеция (видео)

Българският нападател Александър Колев донесе важна точка за тима на Сандеция (Нови Сонч) в борбата за оцеляване. Голмайсторът вкара за 2:2 при гостуването на четвъртия Гурник (Забже).

Гостите от Нови Сонч първи удариха в срещата, когато Трохим се разписа след пас на Кжонш. Резервата вкара в 56-ата минута. Домакините се събудиха след този шамар и Ангуло изравни от дузпа в 75-ата минута. Четири минути по-късно пък Дани Суарес направи 2:1.

В 82-ата минута Алекс Колев донесе точката, след като Бартош проби мощно отдясно и центрира по земя към нападателя, който изпревари бранител и много майсторски я прати в мрежата на Павловски.

Цял мач за Сандеция записа и Пламен Крачунов, който също се отличи с няколко добри изяви в защита.