Юношите на Лудогорец биха Баня Лука

Лудогорец U16 победи с 2:1 в Разград своите връстници от Баня Лука (Босна и Херцеговина). Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Първото полувреме завърши без отбелязан гол.

През второто нападателната игра на "орлите" даде резултат в 54-ата минута, когато Хидает Хюсеин бе точен за 1:0. В 66-ата Калоян Симеонов се разписа за 2:0. Четири минути преди края на срещата гостите успяха да върнат едно попадение за крайното 2:1.

"Доволен съм, защото се получи полезна контрола. Гостите са много грамотен тактически отбор, добре подреден, а играчите - здрави физически и силни в единоборствата. Смятам, че срещу този достоен съперник се представихме на ниво", коментира след края на срещата Христо Господинов.

Срещу Баня Лука Лудогорец U16 игра в състав: Дамян Христов, Иван Донец, Георги Маджаров, Ивелин Ангелов, Валентин Цветанов, Димитър Василев, Хидает Хюсеин, Даниел-Виктор Кънчев, Тома Ушагелов, Георги Николов, Калоян Симеонов (Мирослав Пейчев, Валентин Томов, Мартин Алексиев, Стилиян Спасов, Венелин Йотов, Давид Рабчев, Хакъ Хакиев, Алекс Луканов).

снимка: ludogorets.com