Дзадза, какво беше това?! (видео)

Италианският нападател на Валенсия Симоне Дзадза стана автор на една от най-комичните симулации от началото на годината в европейския и световен футбол. В средата на второто полувреме на мача на “прилепите” със Севиля на “Рамон Санчес Писхуан” в събота Дзадза се опита да изкара червен картон на Франко Васкес от тима от Андалусия по доста странен и нелеп начин. Тичащият зад Васкес Дзадза наведе главата си и се опита да закачи гърба на футболиста в бял екип. Въпреки че нямаше никакъв (или минимален) контакт, който при това бе потърсен от самия Дзадза, италианецът се хвана за лицето в опит да заблуди рефера.

Вижте този куриозен момент от мача, който Валенсия спечели с 2:0 (два гола на Родриго) и на практика почти си осигури четвъртото място в крайното класиране, оставяйки извън зона Шампионска лига Севиля.