Юношите на Левски изпуснаха ЦСКА-София

Левски и ЦСКА-София направиха 2:2 в дербито от Елитната юношеска група до 17 години. "Сините" водеха с 2:0, но "червените" не им позволиха да победят, измъквайки точката от "Герена".

И двете попадения за домакините реализира Мартин Петков - в рамките само на 5 минути. Второто от тях талантът отбеляза по страхотен начин - в 55-ата минута. Христо Радков намали за ЦСКА-София в 68-ата, а точката донесе Емил Ценов в 76-ата.

В края на дербито капитанът на "червените" Йоан Бауренски беше изгонен за втори жълт и червен картон.

След равенството Левски има 43 точки и е втори, а ЦСКА-София е на третото място с 40. Лидер в Елитната група до 17 години е Ботев (Пловдив) с 47 точки.

ЛЕВСКИ - ЦСКА-София 2:2

1:0 Мартин Петков (50)

2:0 Мартин Петков (55)

2:1 Христо Радков (68)

2:2 Емил Ценов (76)