Уест Хам претърпя корабокрушение в Уелс (видео)

Уест Хам тотално разочарова и бе разбит при гостуването си на Суонзи. Тимът от Уелс спечели с 4:1 и напусна зоната на изпадащите, като се изкачи до 13-то място в класирането, изпреварвайки и днешния си съперник по голова разлика.

Кореецът Ки откри резултата още в осмата минута. Той се възползва от подаване на Андре Аю и с нисък удар прати топката в ъгъла. След половин час игра Ван дер Хоорн удвои аванса на домакините, след като засече топката след ъглов удар. Между двата гола Уинстън Рийд получи тежка контузия. Срещата бе прекратена за 10 минути, а играчът бе изнесен на носилка с шина на врата.

След почивката защитата на “чуковете” продължи да е трагична. Анди Кинг направи 3:0 след добавка, след като Адриан спаси удар с глава на Аю, който по-късно бе спънат за дузпа. Наказателният удар бе изпълнен от брат му Джордан Аю, който бе точен от бялата точка. Уест Хам все пак стигна до почетен гол, дело на Микайл Антонио.

СУОНЗИ - УЕСТ ХАМ 4:1