Лига на нациите по мини футбол - Чехия - България 0:0

Ървинг донесе победа на Бостън над Мемфис

Кайри Ървинг с 25 точки за три части игра осигури победата на Бостън над Мемфис със 109:98, като Селтикс с 43 победи и 19 загуби са 2-и в Атлантическата дивизия. Също така те регистрират и трета победа в трите си мача след Ол-стар-уикенда. Тери Розиър завърши с 15 за Селтикс, а Джейлин Браун добави 13. А Гризлис вкараха един кош в началото на втората част, след което осем минути останаха без точка и в края на частта домакините водеха с 55:30. Преднината им в третата част стигна дори до 28 точки, което им гарантира и победата.

Минесота, който води в Северозападната дивизия, се наложи над Сакраменто със 118:100 и записа 38-а победа в 54 срещи. Карл-Антъни Таунс вкара 26 точки и взе 17 борби. Андрю Уигинс добави 22 точки, а Джеф Тегю- 20.