Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Ница и Нант не успяха да определят победител

Ница и Нант не излъчиха победител и завършиха наравно 1:1 в мача помежду им от 26-ия кръг на френското първенство. Опитният Данте даде аванс в полза на домакините от Ница още в петата минута след грешка в защитата на "канарчетата", а Елимиано Сала изравни от дузпа в 27-ата минута. Най-тежкото наказание във футбола беше отсъдено заради фаул на Патрик Бурне в наказателното поле срещу Андрей Гирото. До края на мача Ница се опита да стигне до успеха, но на няколко пъти Чиприан Татарушану спаси вратата на "канарчетата".

В класирането Нант е на пето място в Лига 1 с актив от 39 точки, докато Ница заема девета позиция до момента с четири точки по-малко от днешния си противник. По-късно тази вечер е дербито на кръга между Бордо и Олимпик Марсилия.