Балотели включи турбото за половин час, но Локо (Москва) се смя последен (видео)

Отборът на Локомотив (Москва) постигна впечатляващ обрат до 3:2 при визитата си на Ница в мач от 1/16-финалите на Лига Европа. Руснаците губеха с 0:2 до 45-ата минута, но в крайна сметка стигнаха до успеха с три попадения на Мануел Фернандес.

Домакините започнаха отлично срещата и още в четвъртата минута Марио Балотели откри резултата, след като получи топката на гранциата на наказателното поле и без да се бави простреля вратаря. В 28-ата минута “орлетата” получиха право да изпълнят дузпа и италианецът удвои. В самия край на полувремето обаче гостите намалиха. Също от бялата точка Фернандес реализира.

В средата на втората част Ница остана с човек по-малко, след като Расин Коли получи директен червен картон. Съвсем скоро положението на домакините стана още по-тежко, тъй като Фернандес изравни от пряк свободен удар. В 77-ата минута дойде и пълният обрат. Тогава португалецът получи топката на чиста позиция в наказателното поле и донесе успеха на тима.

НИЦА - ЛОКОМОТИВ (МОСКВА) 2:3
1:0 Балотели (4)
2:0 Балотели (28-д)
2:1 Фернандес (45-д)
2:2 Фернандес (69)
2:3 Фернандес (77)