Юношите на Лудогорец биха тим от Югозападната Трета лига

Беласица загуби с 1:2 от юношите на Лудогорец (до 19 г) в Кавракирово в контролен мач. Първото попадение бе дело на Виктор Василев, който в 13-ата минута след прострелно центриране в наказателното поле на домакините отклони майсторки топката за 0:1. Пропуски до края на първото полувреме направиха Виктор Василев и Станислав Вълчев за Лудогорец, и Васил Тачев и Благовест Таушанов за Беласица.

След почивката отново първи отбелязаха гол гостите. В 50-та минута при идентично положение на първия гол този път от 7-8 метра Станислав Вълчев изпрати топката в мрежата на стража на Беласица за 0:2. Почетно попадение за домакините отбеляза Любомир Граминов след центриране от ъглов удар от Благовест Таушанов.