Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Хъдърсфийлд се събуди с четворка (видео)

Хъдърсфийлд сложи край на серията си от четири поредни загуби. Отборът на Дейвид Вагнер спечели с 4:1 домакинството си на Борнемут и излезе от зоната на изпадащите.

Първият гол на Алекс Причард за клуба изведе Хъдърсфийлд напред в седмата минута. Той започна като титуляр за втори път след трансфера през януари и се възползва от подаване на Муние, за да открие резултата. Борнемут отговори бързо, като Станислас изравни с техничен удар.

След това обаче домакините взеха тотално инициативата и я задържаха до края на срещата. Муние направи 2:1 след центриране на Мой. Том Инс пропусна добра възможност преди Муние да се разпише още веднъж. Асистентът на това попадени Аарън Мой напусна терена на носилка в 76-ата минута, като изглежда, че има контузия в коляното. В последните секунди Ван Ла Пара се разписа от дузпа за крайното 4:1.

Борнемут нямаше загуба в последните си седем мача, но е далеч от опасната зона, като заема десето място с 31 точки.

ХЪДЪРСФИЙЛД - БОРНЕМУТ 4:1