Верея завърши контролите с победа

Верея победи с 2:1 Ботев (Гълъбово) в последната си контрола преди подновяване на първенството в Първа лига. Проверката се игра на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора пред 200 зрители.

В 33-та минута тимът от Гълъбово поведе в резултата. След триходова атака, Ивайло Ангелов намери отдясно в пеналта Георги Кирилов, който с удар от 5-6 метра се разписа за 0:1.

В 50-а минута Верея изравни. Домовчийски с гръб към вратата подаде към Милен Танев, който с точен удар от десет метра изравни - 1:1. В 79-а минута Верея стигна до обрат след точно попадение на Милен Танев от пряк свободен удар от 18 метра.