ПСЖ отново ниже голове, младок открадна шоуто от Неймар (видео)

Отборът на Пари Сен Жермен спечели с 3:0 при гостуването си на Лил в мач от 24-ия кръг на Лига 1. Юри Берчиче (45), Неймар (77) и Джовани Ло Селсо (87) реализираха попаденията. Преднината на тима на Унай Емери пред останалите продължава да е внушителна.

В края на първото полувреме левият бек Юри опъна мрежата, но при явна засада. Неймар потърси Единсон Кавани в наказателното поле, уругваецът беше в сериозна засада, а той видимо скочи за топката. Секунда по-късно Юри стреля в мрежата. В 77-ата Ней Джуниър реализира прецизно от пряк свободен удар, насочвайки над стената - 2:0. Най-красивото попадение обаче беше реализирано от 21-годишния аржентинец Ло Селсо. В 87-ата минута той много технично копна топката с удар извън наказателното поле и матира вратаря.