Турнир на талантите U14 : Зона София - Зона Пловдив

Волейболистките на ЦСКА с чиста победа над Казанлък

Волейболистките на ЦСКА записаха 6-а победа в женското първенство на НВЛ, след като се наложиха като гости над Казанлък Волей с 3:0 (25:18, 25:18, 26:24) в мач от 10-и кръг.

Така "червените" заемат второ място във временното класиране с 6 победи, 2 загуби и 18 точки, само на две от лидера Марица. Казанлък остава на последното 7-о място без победа до момента. В следващия кръг ЦСКА е домакин на Берое (Стара Загора), а Казанлък гостува на Славия.

Момичетата на Юлия Иванова изцяло владееха положението на игрището в първите два гейма. В края на третата част "се развихри" истински екшън - "червените" вече предвкусваха победата, но "розите" успяха да изравнят и да изправят на нокти армейките. Те обаче се оказаха по-издръжливи и затвориха чисто след 26:24.