Национална Лига Футзал: ЦСКА - Черно море

Керала бие в 93-ата минута, Бербатов гледа от пейката

Керала Бластърс се поздрави с втора поредна победа в индийската Супер лига. В мач от 14-ия кръг Керала излъга драматично с 2:1 като гост Пуна Сити. Възстановеният от контузия български нападател Димитър Бербатов се завърна в групата на Керала за мача, но остана през всичките 90 минути на скамейката на резервите.

Керала поведе в резултата с гол на Джакичанд Сингх в 58-ата минута, но в 72-ата Емилияно Алфаро изравни от дузпа. Победата на Керала донесе Чекийот Винеет в третата минута на добавеното време.

Бербатов и компания заемат пето място в класирането с 20 точки. Пуна Сити е на трета позиция с 22 точки, а лидер е Бенгалуру с 24 точки и 2 мача по-малко.