Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Монако срещу ПСЖ на финала за Купата на лигата във Франция

Отборът на Монако се класира на финала на турнира за Купата на лигата във Франция, след като победи с 2:0 Монпелие пред собствена публика благодарение на дубъл на звездата си Радамел Фалкао. Ел Тигре се разписа в 16-ата и 29-ата минута, като това беше негов първи дубъл от 22 септември насам.

“Монегаските” ще спорят за трофея с Пари Сен Жермен, като финалът е на 31 март в Бордо.

Системата VAR отново влезе в употреба, като в 17-ата минута реферът първо даде, а след консултация, отмени дузпа за Монако, отсъдена за нарушение срещу Стеван Йоветич. При проверката се видя, че стражът Лекомт е играл с топката.

В 66-ата VAR отново беше използвана, като този път беше отменен гол на Фалкао поради засада.