Тежко поражение за Ники Митов и Септември от 9-ия в Чехия

Септември (София) претърпя поражение с 0:5 (0:2) чешкия Фастав Злин, 9-и в местното първенство, в контролна среща.

Старши треньорът на столичани Николай Митов доста разбърка състава, а като титуляри започнаха юношите Слави Косов и Иван Тилев. Още в 3-ата минута Механович от дузпа откри резултата. В 14-ата Вукадинович удвои, при какъвто резултат завърши и първата част.

След почивката във вратата на Септември паднаха нови три гола, като това се случи в рамките на 7 минути. В 53-ата минута Беймине се разписа след центриране от корнер, а Джафич при контраатака в 57-ата и след това в 60-ата с нов гол оформи крайното 5:0.

Септември Сф: Валентин Галев, Иван В. Стоянов, Слави Косов, Виктор Перейра Силва, Фабиано Алвеш, Петър Генчев, Янко Сандански, Борис Галчев, Крис Гади, Иван Тилев, Мирослав Будинов (Янко Георгиев, Богомил Дяков, Елтон дос Рейш, Васил Добрев, Мики Орачев, Антони Иванов, Димитър Костадинов, Мартин Тошев, Станислав Маламов, Йордан Тодоров, Стилиян Георгиев, Иво Димитров).