Уест Хам и Кристъл Палас не се победиха

Отборите на Уест Хам и Кристъл Палас не се победиха в двубоя от 25-ия кръг на Премиър лийг. Срещата в английската столица приключи при резултат 1:1.

С равенството и двата тима запазиха позициите си в средата на класирането, като "чуковете" са 10-и с 27 точки, а "орлите" вървят 12-и с 26.

Белгиецът Кристиан Бентеке откри за Палас в 24-ата минута с втория си гол за сезона, но точката за "чуковете" донесе Марк Ноубъл от дузпа, отсъдена в края на първото полувреме. Това беше 50-о попадение за Ноубъл с екипа на "чуковете", които можеха да стигнат и до победата в 51-ата минута, но мексиканският нападател Хавиер Ернендес не успя да преодолее с глава стража на Палас.

Така Уест Хам продължи серията си от мачове без загуба до шест срещи и вече заема място в първата половина на таблицата, докато Палас е само на три точки от зоната на изпадащите.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!