Елена Георгиева непобедима на 400 м и при девойките до 20 години

След като преди седмица триумфира като шампионка на България на 400 метра при девойките до 18 години, днес Елена Георгиева (Черно море Атлетик-Варна) спечели златния медал и на държавния шампионат до 20 години. В столичната зала "Асикс Арена" варненката се пребори за първото място с резултат от 57.38 сек. Бояна Чепилева (Академик-София) стигна до сребърния медал с 58.36 сек, а Виктория Георгиева (Тунджа-Ямбол) се качи на третото място на стълбичката за награждавания с 59.53 сек.
Национален шампионат за юноши и девойки до 20 год. в зала@@@
При юношите на две обиколки шампион стана Мануел Петров (СК Русе Кар Мотор Спорт) с 50.80 сек. Среброто отиде в ръцете на Димитър Балев (Черно море Атлетик-Варна) с 51.29 сек, а Александър Златев (Академик-София) зае третото място с  51.54 сек. Щампионът при юношите под 18 г. Мартин Живков (Академик-София) остана четвърти във финала с 52.18 сек.

Снимки: МАРИН МАРИНОВ/Sportal.bg

ФОТОГАЛЕРИЯ от първия ден на шампионата ТУК!!!