Кариана громи Сливнишки герой в контрола

Отборът на Кариана (Ерден) разгроми с 4:1 гостуващия Сливнишки герой (Сливница) в контролна среща, играна на терена с изкуствена настилка в село Ерден. Възпитаниците на старши треньора Атанас Джамбазки си осигуриха комфортна преднина от три гола още преди почивката.

Централният защитник Николай Дичев откри резултата още в 6-ата минута, засичайки центриране отляво на Ангел Русев. Най-новото попълнение в състава на домакините - Янислав Иванов, удвои с удар отдалеч секунди по-късно, а в 20-ата юношата на Бдин (Видин) Цветомир Тодоров направи преднината класическа.

Гостите от Сливница върнаха един гол от дузпа в началото на второто полувреме, а крайният резултат оформи пристигналият от Монтана 20-годишен таран Александър Веселинов. Асистенцията пък бе на привлечения от Добруджа офанзивен полузащитник Лионел Матадос.