Хубчев и Лариса докосват полуфиналите за Купата на Гърция

Българският защитник Христофор Хубчев влезе като резерва при победата на Лариса над ПАС Янина с 2:1 в първи мач от 1/4-финалите за Купата на Гърция. Отборът на бившия защитник на Дунав направи обрат на чужд терен и е близо до класиране на полуфиналите.

Педро Конде в 13-ата минута даде аванс на Янина, но в 28-ата Янис Масурас изравни. Същият футболист донесе победата на Лариса в 53-ата минута.

В другите първи мачове от четвъртфиналите Панионис надви Ламия с 1:0, ПАОК спечели с 2:0 срещу Атромитос, а Олимпиакос и АЕК направиха нулево равенство.