Бранител на Левски титуляр за Исландия

Защитникът на Левски Холмар Ейолфсон бе титуляр за националния отбор на Исландия при успеха с 4:1 над Индонезия. Бранителят игра през първите 45 минути в контролата, когато резултатът беше 1:1. Хеттрик за участника на световните финали отбеляза младата надежда на ПСВ Айндховен Алберт Гудмундсон, който се разписа в 45-ата, 66-ата от дузпа и в 72-ата минути. Армайн бе дал аванс на домакините в 29-ата минута, а Смарасон също се разписа в 59-ата минута за гостите.

Преди няколко дни двата отбора отново играха един срещу друг, а Ейолфсон дори отбеляза едно от попаденията при резултат 6:0. С изявите си защитника на Левски дава сериозна заявка за участие на Мондиал 2018 в Русия.