Нефтохимик без проблеми на финалите за Купата

Волейболният шампион Нефтохимик 2010 (Бургас) се класира за финалния турнир за Купата на България. Момчетата на треньора Найден Найденов биха категорично като гости втородивизионния Сливнишки герой (Сливница) с 3:0 (25:6, 25:19, 25:18) в мач от 3-ия кръг на турнира, игран тази вечер пред около 300 зрители в зала "Арена Сливница".
Сливнишки герой - Нефтохимик 0:3@@@
Така бургазлии се класираха за финалите на турнира за Купата в края на тази седмица в Монтана.

Съперникът на Нефтохимик на 1/4-финалните ще стане ясен утре (9 януари), когато ще се тегли жребия измежду 8-те тима.

В първия гейм на полето имаше само един отбор – този на Нефтохимик, които поведе с 11:0 и даде само 6 точки на домакините до края за крайното

25:6!

Във втората и третата част играчите на Сливнишки герой оказаха малко по-сериозна съпротива, но все пак шампионите се поздрави с победата след 25:19 и 25:18.

СНИМКИ: БИСЕР ТОДОРОВ